Usługi

Strzyżenie

Kobiece

Piękno, niezależność, unikalność i niezmierzona kobiecość. Za pomocą perfekcyjnie ułożonych włosów, modnych strzyżeń ubranych w nowoczesną modę pokazuje ona kobiecą siłę i charakter. Strzyżenia są zdyscyplinowane, dynamiczne, olśniewają jak nigdy dotąd. Poszczególne kolekcje ukazują indywidualny charakter każdej kobiety.

Męskie

Finezyjne cięcia, szalone i odważne stylizacje, kombinacje długości i faktury włosów — prawdziwy mężczyzna nie obawia się eksperymentów. Nie ma wątpliwości, że również długie włosy są bardzo męskie. Ponadczasowa klasyka w natchnionym świeżością wydaniu obok śmiałej awangardy. W jednej odsłonie jest więc wyrafinowanym maklerem o perfekcyjnie przystrzyżonej na krótko fryzurze, w innej jego głodnym wrażeń alterego z burzą nieujarzmionych fal.

Koloryzacja

Igora

Witajcie w świecie kolorów wyobraźni IGORA – pierwszej marki stworzonej przez kolorystów dla Was. Łącząc produkty i usługi pozwalające na stworzenie bardzo indywidualnych odcieni włosów, ta fascynująca seria produktów daje Ci wszystko począwszy od harmonijnych naturalnych odcieni po szykowne i ekscytujące odcienie modne.

Blondme

Pierwsza marka oferująca pełną gamę produktów dedykowanych blondom do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji. Rozumiemy, że blond to więcej niż tylko kolor, to styl bycia. Unikalne receptury produktów i innowacyjne sposoby mieszania umożliwiają koloryście stworzenie indywidualnej stylizacji blond. BlondMe to odbudowa i ochrona delikatnych włosów blond dla uzyskania doskonałych rezultatów koloryzacji blond…

Essensity

Pierwsza permanentna koloryzacja. Pozbawiona amoniaku. Doskonałe naturalne działanie: zdrowie, ekologia, skuteczne działanie produktów do koloryzacji. Nie zawiera: sztucznych zapachów, silikonów, parafiny, olejów mineralnych, parabenów.

Fashion Lights

Do pasemek, paneli i refleksów.  Zdecydowanie pasemka i refleksy wróciły do łask  zarówno stylistów jak i klientek salonów. Klasyczny baleyage musiał ustąpić najmodniejszym pojedynczym pasmom na jednolitym kolorze, wyróżniającej się od całości fryzury grzywce czy też chętnie wybieranej przez gwiazdy koloryzacji ombre hair. Nowe produkty  Fashion Lights pozwalają zaoszczędzić czas. Po pierwsze nie ma potrzeby używania oddzielnych produktów dla wcześniejszego rozjaśnienia włosów, a samo rozjaśnianie i koloryzacja dzieją się w tym samym czasie! Kto lepiej niż fryzjerzy wie, jaką siłę ma kolor – potrafi tchnąć piękno w codzienność. To jak zadziała kolor zależy od kreatywności naszych Stylistów. Nowe Fashion Lights daje zupełnie nowy impuls pobudzający kreatywność w pracy z kolorem.

Chcielibyśmy zaproponować klientom piękną głębię koloru pasemek bez potrzeby ich wcześniejszego rozjaśniania nawet na włosach ciemnych i farbowanych.

Igora vibrance

Farba do włosów Schwarzkopf Igora Vibrance to farba o kremowej konsystencji, nie zawierająca amoniaku, jest niezwykle delikatna i łatwa w mieszaniu. Dzięki tej farbie możesz uzyskać lśniące i żywe odcienie koloru. Intensywne pigmenty koloru wnikają głęboko w strukturę włosów nadając im bogaty kolor i efektywnie pokrywając siwe włosy. Dzięki inowacyjnej technologii farby Schwarzkopf Igora Vibrance farba wnika w poszczególne warstwy struktury włosa i zapewnia przejrzysty i intensywny kolor. Sprawia, że odrosty są mniej widoczne.

Fryzury okolicznościowe

glamour

Najnowsza kolekcja fryzur wizytowych i ślubnych to klasyka w stylu glamour, podlana ogromną ilością fantazji. Ekstremalnie długie włosy – kwintesencja kobiecości – stają się materiałem, z którego fryzjerzy projektują upięcia. Są takie momenty w życiu każdej kobiety, kiedy chce wyglądać jak gwiazda na czerwonym dywanie. Czas blasku i nieskazitelnego pi ękna. Nie można zamówić pogody, ani przewidzieć przebiegu wieczoru, jedno co musi być pewne, to włosy. Czapki z głów panowie, oto jej wysokość fryzura! Tu nie ma miejsca na rozczochranie i roztargnienie. Włosów nie czesze już wiatr, ale architekt. Każdy kosmyk jest idealnie lśniący i zdyscyplinowany – włosy doskonale znają swoje miejsce. Wiedzą, że biorą udział w ważnym wydarzeniu, że wszystkie oczy zwrócą się w ich stronę, że lada chwila błyskać będą flesze. Wytrzymają wiele, nienaruszone dotańczą do rana. Na zdjęciach z balu zachwycać będą już na zawsze.

Pielęgnacja

Global Keratin

Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl. Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Kuracja BC Fibre Force

Kuracja odbudowująca z silnie skoncentrowaną dawką keratyny natychmiast odbudowuje nawet bardzo widocznie zniszczone i osłabione włosy. Dogłębnie regeneruje i poprawia stan włosów o naruszonej strukturze, wygładza, wzmacnia, nawilża i zagęszcza włosy.

Przedłużanie włosów

Metoda Racoon

Proces przedłużania Metodą Racoon polega na łączeniu
włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie, rozgrzewanym w aplikatorze. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. Niska temperatura kleju zapewnia całkowite bezpieczeństwo włosom naturalnym.

Masaż

Shiatsu

Masażu, polegający na uciskaniu wybranych części ciała, aby odblokować energię, która nie znajduje ujścia i nie może popłynąć wyznaczonymi do tego kanałami w naszym ciele. Choć nazwę masażu możemy tłumaczyć jako ‘ucisk palcem’ (od słów shi-palce i atsu-ucisk), nie musimy się ograniczać do usiskania jedynie palcami. Podczas mycia głowy taki właśnie masaż wykonujemy na głowach naszych klientów by już sam początek wizyty był wstępem do relaksujących doznań.

© Copyright 2013 by PlusTECH. All Rights Reserved.